© Copyright: Tuning Show Bardejov 2017 | Všetky práva vyhradené | Vytvoril: Ado
Medzinárodná auto-tuning show v srdci Bardejova otvorí brány 5. 8. 2017  Najštýlovejšie tuningové podujatie  na východe Slovenska!
5. ročník 5. august 2017 Radničné námestie, Bardejov

Top partneri

Registrácia / Registration

Postup registrácie (English version for registration procedure below)

Registrovať sa môžete dvoma spôsobmi: 1. stiahnutím a vyplnením registračného formulára v kategórii, v ktorej chcete súťažiť. Vyplnený formulár následne aj s požadovanými fotografiami Vášho auta zašlite emailom na adresu: bardunited@gmail.com, 2. vyplnením online registračného formulára nižšie na tejto stránke. Baam, hotovo! Oslovte nás akýmkoľvek spôsobom a my sa Vám ozveme, pre potvrdenie registrácie, vyžiadanie fotografií a podobne. Tešíme sa na Vás v Bardejove 5. augusta 2017. Stiahnite si vhodný formulár tu: Alebo vyplňte registračný formulár nižšie!

Registration procedure

You have to options to register: 1. download and fill out the registration form for a category that you wish to compete in. Afterwards send the completed form by email to the following email address with the required photographs of your car attached: bardunited@gmail.com, 2. fill out the online registration form below. Baam, that’s it! Contact us in any way and we will come back to you to confirm your registration, request photographs or else. We are looking forward to see you in Bardejov on 5. august 2017. Download the appropriate registration form here: Or fill out the online registration form below!

Hlavní partneri